Hi, How Can We Help You?

Hakkımızda

Hakkımızda

ankara bosch teknik

Tüm Markaların Beyaz Eşya Servisi Olarak Ankara'da Hizmet Veriyoruz.

Günümüzde her hane artık beyaz eşya kullanıcısı durumundadır. Bosch markasının üretmiş olduğu beyaz eşyalar ne kadar kaliteli olsa da bazı durumlardan dolayı arızaya geçebilirler. Beyaz eşyalarınızda meydana gelen teknik arızalanmalarda Bosch beyaz eşya Servisi olarak her daim sizlerin hizmetinizdeyiz.

Müşteri hizmetleri numaramızdan ya da web sitemizin canlı destek hattından bizlere hızlı bir şekilde ulaşmanız mümkündür. Beyaz eşyalar kullanıcı hatasından ya da zamanla parçaların işlevini yitirmesinden dolayı arızalanır.

Arıza durumunda teknik bilginiz yoksa direkt müdahaleden kaçınmalısınız. Bosch beyaz eşya servisimize ulaşarak aynı gün içerisinde tamir hizmeti alabilirsiniz. Geniş servis ağımız sayesinde bizlere ulaşmanız halinde kısa sürede adreslerinizde olmaktayız. Servisimizin deneyimli ve bilgili ustaları sayesinde sorunlarınızdan hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Haftanın 7 günü kesintisiz bir şekilde servisimize ulaşım sağlayabilirsiniz. Sizlerin sadece bir telefon kadar uzağınızdayız. Bosch buzdolabı tamir servisimiz yaptığı her işin arkasında durarak işçilik garantisini en başından sizlere verir.

Çağrı Merkezi
Merhaba;
Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Çağrı Merkezi